Tvorba web stránok

Vytlačiť PDF

Kvalitný web je dnes nevyhnutnou súčasťou osobnej alebo firemnej kultúry, takisto ako aj súčasťou corporate identity spoločnosti. Pri tvorbe webových stránok sa snaží naša spoločnosť využívať najnovšie technológie, prispôsobiť sa dnešním trendom pri tvorbe web stránok.

Veľmi dobré výsledky máme so zavádzaním CMS (Content Managenemt System / Systém pre správu obsahu, známe ako redakčný systém) do našich web stránok.

V súčastnosti je samozrejmosťou responzivita webstránky, teda optimalizácia pre mobilné zariadenia (tablety, smartfóny a pod.)

Proces tvorby webových stránok :

  • Proces jej tvorby začína intuitívnym výberom názvu domény, ktorý korešponduje s predmetom alebo obsahom podnikania.
  • Špecifikácia obsahu, funkcionality a štrukury webovej stránky
  • Výberom spoľahlivého web hostingu alebo server hostingu. Výhodou našej spoločnosti je možnosť využitia hostingu, ktorý patrí do portfólia služieb našej spoločnosti. 
  • Výberom zaujímavého a prehľadného designu s modernými funkciami a príťažlivým obsahom v ideálnom prípade s denne sa meniacim obsahom. Grafický návrh Vám vieme individualizovať presne podľa Vašich potrieb.
  • Konfrontácia SEO optimalizácie - Search engine optimalization teda SEO optimalizáciu pre vyhľadávače. SEO zabezpečuje lepšie pozície pri zadaní kľúčových slov do vyhľadávacích nástrojov na internete /google.com/
  • Konfronácia použitia CMS systému - content management system a pred odovzdaním www stránky je používateľ zaškolený pre obsluhu CMS.
  • Programovanie webovej stránky podľa odsúhlasených grafických podkladov a na základe špecifikácie v predchádzajúcich krokoch
  • Poskytujeme aj možnosť supportu teda podopory, kde stránku na základe požiadaviek klienta spravujeme aj po jej vytvorení / spustení

Ak si chcete prezrieť niektoré naše práce neváhajte nahliadnuť do nášho portfólia.
Ak sme Vás zaujali neváhajte nás
kontaktovať pre vypracovanie nezáväznej ponuky.

Ste tu: Služby Web stránky Web stránky